Чим чоловіча шкіра відрізняється від жіночої

Ми бажаємо аби наша шкіра виглядала і почувалася здоровою та привабливою. Як і жінки, ми стикаємося з такими проблемами, як чутливість шкіри, прищі і старіння, але жіноча та чоловіча шкіра не є однаковою. Чоловіча шкіра – як на обличчі, так і на тілі – має деякі особливості, які відрізняють її від жіночої, і при регулярному голінні ці особливості стають ще більш помітними. Через це чоловіки можуть отримати більш користі від індивідуального підходу до догляду за шкірою, який допоможе зберегти нашу шкіру в найкращому вигляді як можно довше.

У ЧОМУ Ж ТОДІ РІЗНИЦЯ?

Гормон тестостерон визначає характеристики чоловічої шкіри і надає їй структуру, відмінну від жіночої. Хоча шкіра кожної людини унікальна, але в цілому шкіра чоловіків – як на обличчі, так і на тілі – товща, жирніша і старіє по-іншому.

ТОВЩИНА

Чоловіча шкіра в середньому на 25% товще, ніж жіноча, вона містить більше колагену і має щільніший та пружніший вигляд. Якщо жіноча шкіра уражається в більш пізньому віці – тоді вона доволі різко стоншується, і ефекти старіння більш виражені, ніж у чоловічої шкіри. То зміст колагену в чоловічій шкірі зменшується з постійною швидкістю, тому і сам процес старіння більш рівномірний ніж у жінок.

ЖИРНІСТЬ

У чоловіків більш активні сальні залози, а отже і самих пор на шкірі в нас більше. Завдяки тому що і сальні залози, і пори більше, ніж у жінок, вироблення шкірного сала відбувається вдвічі швидше, що призводить до жирної та блискучої шкіри в чоловіків. В результаті рН шкіри нижче, ніж у жіночої, та сама шкіра більш схильна до забруднень і прищів.

ШВИДКЕ БРОНЮВАННЯ

  СТАРІННЯ

  Ознаки старіння з’являються пізніше на чоловічій шкірі, але зміни відбуваються швидше, коли вони починаються. Чоловіки найбільше страждають від провисання шкіри в поєднанні з опухлими очима і темними колами, які змушують їх виглядати втомленими. У чоловіків теж з’являються зморшки, хоча вони не настільки важливі для нас як для жінок. Чоловічі зморшки з’являються пізніше, ніж жіночі, але, коли вони з’являються, вони набагато глибші та помітніші.

  ГОЛІННЯ

  Регулярне гоління робить чоловічу шкіру більш подразненою та втомленою.
  В середньому чоловіки, які голяться, піддають свою шкіру 16 000 голінням за все життя – в результаті чого шкіра стає більш чутливою до подразнень. Гоління видаляє верхній шар клітин шкіри, оголюючи незрілу шкіру, яка особливо чутлива до зовнішніх впливів. До 40% чоловіків мають проблеми зі шкірою, пов’язані з голінням. Особливо ця проблема стосується молодих і світлошкірих чоловіків. Тупа бритва та/або недостатнє змащення під час гоління може призвести до порізів та опіків шкіри.

  НАШ ГРАФІК РОБОТИ
  Будні дні
  Субота
  Неділя
  08.00 - 23.00
  10.00 - 20.00
  10.00 - 20.00
  Ми вам передзвонимо!
  Акція: Пропонуємо безкоштовну консультацію косметолога до обраної вами послуги!

   Call Now Button