Як позбутися прищів та вилікувати акне

Акне – це хронічне запальне захворювання шкіри, яке викликає плями та прищі на обличчі, плечах, спині, шиї та грудях. Білі вугри, звичайні вугри, прищі, кісти і вузлики – це все види акне.

Акне – найбільш поширене захворювання шкіри, яке зазвичай трапляється в період статевого дозрівання, коли активізуються сальні залози. Однак це не виключає можливості захворювання в будь-якому іншому віці.

Залози виробляють жир і стимулюються чоловічими гормонами, які виробляються як у чоловіків, так і у жінок.

 

Деякі факти про акне

Акне – це захворювання шкіри, внаслідок запалення сальних залоз.
Вражає 3 з 4 людей у віці від 11 до 30 років. Небезпеки для життя не становить, але може залишити рубці на шкірі.

Лікування залежить від того, наскільки важкий стан акне і включає широкий комплекс лікувальних заходів: місцеве лікування, використання протимікробних препаратів, апаратне лікування, підбір дієти, надання психологічної допомоги тощо.

Лікування на ранніх стадіях може обмежитися лише місцевим впливом різних лікарських препаратів.

Сучасне лікування акне в комплексній терапії включає методики з використанням лазерного обладнання.

Лазерне лікування викликає руйнування себоцитів, які закупорюють протоки сальних залоз, і згубно діє на патогенні бактерії, що викликають запалення. Додатково лазер стимулює імунні процеси та знижує запалення. Фотодинамічний вплив призводить до покращення мікроциркуляціі крові в осередках запалення.

У зону вугрових висипань, з потоком крові, надходять лейкоцити, які пригнічують запалення на шкірі природним шляхом.

Використовується озонотерапія як ефективний засіб знищення різних бактерій, вірусів та грибків. Озон здійснює детоксикацію внутрішніх шарів шкіри, покращує мікроциркуляцію і кровообіг. Впливає на зміцнення імунітету та активізацію виробництва організмом біологічно активних речовин.

Чистка обличчя – необхідна процедура, яка допомагає позбутися вугрів.

Терапія може здійснюватися наступними методами:

• хімічний пілінг,
• дермабразія.

Використовують лазерне шліфування, завдяки якому активізуються процеси регенерації шкіри і вироблення колагену. Даний метод особливо ефективний при рубцевих змінах у шкірі.

Головне – пам’ятайте, що акне необхідно лікувати під наглядом лікаря із застосуванням сучасних методик.

Щоденний догляд за шкірою та ретельне її очищення, виконання лікарських рекомендацій дозволять звести до мінімуму прояви акне, або й позбутись його назавжди!

Call Now Button