Все про лазерну епіляцію

Кожен день більша частина чоловічого населення починає свій ранок з гоління. Постійне вростання волосся, подразнення і порізи – це тільки одна сторона медалі. Для того, щоб назавжди забути про дискомфорт, скористайтеся послугою лазерної епіляції.

Не витрачайте свій час на віск, шугарінг, бритви або креми для депіляції, так як ці методи залишилися далеко в минулому. Абсолютно новий спосіб видалення волосся – це видалення за допомогою діодних лазерів, які по праву вважаються «золотим стандартом» лазерної епіляції в усьому світі.

Як проходить процедура

Лазерна епіляція не дарма визнана найкращим способом видалення волосся назавжди. Вона майже безболісна і надзвичайно ефективна. Перед проведенням сеансу, лікар наносить гель на ділянку шкіри. Ця рідина служить провідником для лазерного променя. Лазер діє тільки на фолікул в стадії активного росту.

Спалах світла проникає тільки на 4 міліметри, не травмуючи і не пошкоджуючи шкіру. Після закінчення процедури на тілі може спостерігатися легке почервоніння, на яке наносять пантенол. Воно проходить через добу після проведення процедури.

Лазерна епіляція для чоловіків – це процедура, яка економить час, тому що періодичність між сеансами становить не менше одного місяця. Після проходження всього курсу ваша шкіра буде гладкою і ніжною, а волосся припинить своє зростання. Корекція потрібна тільки 1-2 рази на рік, виходячи з ваших особистих відчуттів.

Показання

По-перше, це – велика кількість волосся, що спричиняє дискомфорт і погіршує зовнішній вигляд. Доведено, що гладкість зони під пахвами сприяє виділенню меншого кількості поту і подовжує відчуття свіжості після душа. По-друге, це бажання позбутися від щоденної рутинної необхідності голитися, що забирає дорогоцінні хвилини, сприяє виникненню запалень, дратує і приносить незручність. Якщо ж ви відрощуєте бороду і стежите за нею, епіляція допоможе надати їй форму. Це позбавить вас від постійного звернення до тримеру.

Приводом також служить наявність захворювань. Наприклад, головний симптом гипертрихоза – зайве оволосіння тих місць, які не передбачають великої кількості волосся. До них відносяться спина, груди, живіт.

Також часто вдаються до цієї методики чоловіки, що бажають урізноманітнити інтимне життя. Чиста шкіра в зоні бікіні – це естетично, а використовувати для цього епілятор вкрай не рекомендується: епідерміс там особливо чутливий і ніжний, можлива поява врослого волосся.

Ще одна причина – комплекси. Деякі чоловіки не можуть дозволити собі спокійно ходити на пляж чи в басейн, так як це приносить психологічний дискомфорт.

ШВИДКЕ БРОНЮВАННЯ

  Крім зони гоління, чоловіки виконують епіляцію на наступних ділянках тіла:

  • Окремі зони обличча. Можлива лазерна епіляція брів, лобової частини, скронь, бакенбардів та ін. Позбавлення від небажаного волосся надає чоловікові більш естетичний, бездоганний зовнішній вигляд.
  • Під пахвами. Епіляція не тільки дозволить поліпшити зовнішній вигляд даної зони – відсутність волосся гарантовано призводить до зниження пітливості, що позбавить вас від різкого неприємного запаху поту.
  • Шия і груди. Гладка і постійно чиста шкіра шиї виглядає набагато естетичніше, ніж густе волосся, що визирає з-під коміра майки або сорочки. З бажанням позбутися від волосся на грудях досить часто звертаються фізично міцні чоловіки з метою підкреслити накачаний рельєф грудних м’язів.
  • Живіт. Лазерна епіляція для чоловіків здійснюється для видалення смужки волосся або на всій поверхні живота.
  • Долоні, плечі, передпліччя. Виконується видалення волосяного покриву на плечовій зоні від ліктя і вище, а також на долонях і руках нижче ліктя. Можлива епіляція рук повністю.
  • Спина, поперек, область хрестця. Видалення волосся на спині, як правило, здійснюється з метою поліпшення естетичного зовнішнього вигляду.
  • Ноги. Видалення волосся на ногах в більшості випадків потрібно плавцям або медійним персонам. Однак і звичайні чоловіки все частіше вдаються до цієї процедури. Ми проводимо епіляцію ніг повністю або окремих зон: коліна, стегна, гомілки, стопи, пальці ніг.
  • Інтимна зона. Лазерна епіляція інтимних місць здійснюється в зоні бікіні, на сідницях, меж’ягодічной зоні. Проводиться процедура з естетичної або гігієнічною метою.
  НАШ ГРАФІК РОБОТИ
  Будні дні
  Субота
  Неділя
  08.00 - 23.00
  10.00 - 20.00
  10.00 - 20.00
  Ми вам передзвонимо!
  Акція: Пропонуємо безкоштовну консультацію косметолога до обраної вами послуги!

   Call Now Button