Як боротися з облисінням

Проблема випадіння волосся стосується більшості людей на планеті – близько 80% чоловіків в тій чи іншій мірі страждають від нього. Ми розповімо про можливі причини і способи позбутися від облисіння повністю або хоча б частково.

Як і все в організмі, волосяний покрив і шкіра голови постійно оновлюються. Не всяке випадання волосся є патологією і завжди це є проблема. У нормі щодня ми втрачаємо близько 120 волосин. Це відбувається при розчісуванні, митті, під час сну. Трохи більше волосся навесні і восени – така «линька» теж вважається нормальним процесом. Коли ж число втрат стає помітно вище, то доводиться говорити про патологічне випаданні, яке може бути тривожноє ознакою різних порушень в організмі або захворювань.

Виділяють чотири основних типи облисіння.

Дифузне

При цьому виді облисіння волосся рідшають рівномірно по всій голові. Це реактивне випадання може бути результатом зниження імунітету на тлі прийому антибіотиків, стресу, перенесених захворювань або нестачі тих чи інших мікроелементів, а також захоплення тютюном або алкоголем. Крім того, можуть бути винні захворювання шкіри голови – псоріаз, екзема, себорейний дерматит. Для повноцінного лікування знадобиться консультація трихолога. Але деякі кроки можна почати родбити і самостійно – про них як раз і розповімо далі.

Рубцеве

Рубцова алопеція трапляється в результаті механічного пошкодження шкіри і цибулин волосся. На місці сильного опіку або іншого ушкодження шкіри утворюється рубець, в якому немає волосяних фолікулів.

Осередкове

Цей вид облисіння не сплутати з іншими – на голові з’являються круглі або овальні чітко окреслені залисини, які поступово будуть розширюватися і в підсумку можуть призвести до повного облисіння. Причини цієї недуги криються в збої імунної системи в результаті перенесених хвороб, в тому числі аутоімунних, стресу, вакцинації і навіть загального наркозу. Хороші новини: зустрічається цей тип не більше ніж у 3% чоловіків, і у більшості ріст волосся з часом відновлюється сам. Решті, як правило, допомагає місцеве лікування.

Андрогенетичне

Найпоширеніший тип облисіння, який зустрічається у чоловіків в 95% випадків і, як правило, зачіпає лобову і тім’яну зони. Виною тому спадковість – підвищена чутливість клітин до чоловічих гормонів поступово пригнічує волосяні цибулини, волосся стоншуються, втрачають пігмент і випадають. Звертатися до фахівців краще якомога раніше: якщо віскі почали рідшати, а потилицю просвічувати, варто негайно записатися на прийом.

Не все втрачено або методи боротьби

Мезотерапія

Практично безболісна процедура, в ході якої в шкіру робляться численні мікроуколи, що допомагають доставити глибше ті чи інші препарати. Для зміцнення волосся і оздоровлення шкіри голови ця процедура є дуже ефективною. Лікар-косметолог підбирає індивідуальний розчин препаратів які вводяться у шкіру голови. Вдаватися до Мезороллери у домашніх умовах не варто – можна не тільки посилити проблему і спровокувати множинні запалення, але і заробити серйозні ускладнення.

Лазерне лікування облисіння

Фотохімічна реакція, що виникає в результаті впливу світлового лазерного випромінювання, стимулює пробудження сплячих волосяних фолікул. Прискорюється кровообіг, клітини збагачуються киснем, що також призводить до стимуляції відновлення шкіри на клітинному рівні. Курс лікування облисіння лазером становить від 3 до 6 процедур і прямо залежить від ступеня облисіння.

Лікування Regenera Activa

Унікальна методика отримання стовбурових клітин дозволяє регенерувати волосся всього за одну процедуру. Метод безпечний, так як сам пацієнт стає своїм же донором. Для здійснення процедури необхідно здійснити забір невеликого зразка тканини зі здоровими фолікулами. Отримана речовина вводиться шприцами з ультратонкими атравматичними голками. На відміну від трансплантації волосся, процедура Regenera Activa не вимагає тривалого післяопераційного періоду.

Call Now Button